Profesjonalne łaźnie wodne służą do przeprowadzania analiz i procesów chemicznych w środowisku kąpieli wodnej. W całym obszarze łaźni wodnej zapewniona jest stała i stabilna temperatura. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia bez cyrkulacji jak i z cyrkulacją. Łaźnia wodna jest podstawowym sprzętem laboratoryjnym w niemal każdym laboratorium. W standardowym wyposażeniu znajdują się m.n. kosze na probówki, pokrywy robocze, elementy grzejne wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Mikroprocesorowy układ z wyświetlaczem LCD pozwala na uzyskanie stabilności zaprogramowanej temperatury. Dodatkowo urządzenie posiada także minutnik do programowania analizy w zakresie od 1 do 99 minut wraz z alarmem informującym o zakończonej analizie.

W przypadku chęci zapoznania się z całkowitą ofertą proponowanych przez nas urządzeń zapraszamy do kontaktu.

Łaźnia wodna LWC

Posiadamy kilkanaście różnych modeli wanny laboratoryjnej tego typu. Łaźnia LWC służy do podgrzania naczynia w środowisku kąpieli wodnej przy użyciu systemu wymuszonej cyrkulacji wody. Umieszczony po wewnętrznej stronie spawanego lub tłoczonego urządzenia czujnik temperatury zapewnia szczegółowy i wiarygodny odczyt wyniku.

Łaźnia wodna LWM

Te niezawodne sprzęty laboratoryjne umożliwiają podgrzanie kolby, zlewki czy probówki do określonej temperatury i szczegółowe przeprowadzenie procesu czy analizy chemicznej. Łaźnie LWM Basic wyposażone są w elektroniczny system kontroli wody. Dodatkowo, oferujemy również modele wyposażone w zawór spustu wody.

Łaźnie wodne LWR

Sprzęt laboratoryjny tego typu wykorzystywany jest do przeprowadzenia badań m.in. analityczno-medycznych oraz chemicznych w temperaturze od 20 stopni C do 99,9 stopni C. Urządzenia wyposażone są w elektroniczny wyświetlacz i prosty w obsłudze panel sterujący. Łaźnia LWR może zostać zakupiona z osłoną grzałki, zaworem spustu wody lub koszem okrągłym LWO.

Łaźnie wodne PLE

Dzięki tym urządzeniom laboratoryjnym możliwe jest zmierzenie zawartości tłuszczu w mleku, mięsie i innych przetworach spożywczych. Łaźnia PLE dostępna jest u nas w trzech modelach. Zamontowane w środku sprzętu kosze ze stali nierdzewnej pozwalają na stosowanie tłuszczomierzy wewnątrz, w środowisku kąpieli wodnej.

Łaźnie wodne Marshala

Sprzęt pomaga określić optymalną zawartość lepiszcza w mieszance mineralnej. Wyposażona w system wymuszonej cyrkulacji wody łaźnia Marshala zawiera specjalny statyw, na którym można ułożyć wykorzystywane do badań próbki. Nowoczesne, proste w obsłudze wanny tego typu posiadamy w modelach LWMC 16/60 i LWMC 24/60.

Łaźnia wodna LBK

Bakteriologiczna wanna tego typu wykorzystywana jest do badań z naczyniami laboratoryjnymi i analiz farmaceutycznych, biologicznych i farmaceutycznych w środowisku kąpieli wodnej. Nowoczesna łaźnia LBK posiada dwuspadową pokrywę z podwójnymi ściankami, co skutecznie zapobiega skraplaniu się pary wodnej do wnętrza probówek.